Oczyszczanie Biologiczne 002

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to nowoczesny sposób na neutralizację ścieków bytowo-gospodarczych z terenu gospodarstwa domowego. Ich wielką zaletą jest brak występowania nieprzyjemnych zapachów, ponieważ ścieki nie ulegają procesom gnilnym. Aby wspomóc pracę przydomowych oczyszczalni ścieków, niektórzy producenci zalecają stosowanie biopreparatów na bazie bakterii tlenowych. Należy też oczyścić zbiornik z osadów kanalizacyjnych. W zależności od typu, należy czyścić go w miarę potrzeb co 1 rok do 3 lat.

 

Oczyszczalnia biologiczna Bielsko-Biała

Przydomowe oczyszczalnie ścieków jako oczyszczalnie biologiczne z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak nie tylko ze względu na wymiar ekologiczny. Przydomowa oczyszczalnia ścieków zapewnia komfort użytkowania oraz działanie automatyczne, gdzie oczyszczanie zbiorników odbywa się naprawdę bardzo rzadko i można je zaplanować – w przeciwieństwie do szamba czy innych podobnych mechanizmów, które mogą nas czasami zaskoczyć. Zaletą przydomowych oczyszczalni ścieków, o której nie można zapomnieć jest zdecydowanie montaż oczyszczalni. Jest on szybki oraz tani, dlatego niemalże każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić. Jeśli interesuje Cię przydomowa oczyszczalnia ścieków Bielsko-Biała, skontaktuj się z nami i umów na wstępne konsultacje. Możesz wybrać oczyszczalnie drenażowe, które cechuje wysoka bezawaryjność, oczyszczalnie ze studnią chłonną oraz wiele więcej. Do pewnego stopnia są to także oczyszczalnie roślinne, dlatego nie powinny mieć znaczącego wpływu na zagospodarowanie przestrzenne dookoła domu. Obecnie takie oczyszczalnie ścieków montuje się na terenie całego kraju i można uzyskać dofinansowanie na cele instalacyjne oraz eksploatacyjne.

Biologiczne oczyszczanie ścieków Bielsko-Biała

Mieszkając w mieście lub w okolicy miejscowości Bielsko-Biała możesz sprawdzić jak taki mechanizm działa u Twoich sąsiadów. W przypadku ścieków znaczenie ma ilość wykorzystywanej wody. Średnio jest to około 150 litrów dziennie na mieszkańca domu, który odprowadza ścieki. Należy pamiętać, że obejmuje to nie tylko rzeczywiste zużycie wody przez każdą osobę, ale także pranie, gotowanie, zmywanie i inne czynności, w których woda odgrywa znaczącą rolę. Musisz więc przyrównać te wartości do własnego zapotrzebowania.

Działanie naszych specjalistów podzielone jest na etapy. Pierwszym etapem jest kontakt z klientem oraz omówienie ogólne działania i poznanie zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego. Drugim etapem jest wizyta naszego konsultanta na działce, który przeprowadzi odpowiednie pomiary. Trzecim etapem jest wykonanie obliczeń i złożenie oferty. Po akceptacji do dzieła wchodzi ekipa montażowa.

Podchodzimy bardzo poważnie do naszych zadań, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jeśli więc mieszkasz w Bielsku-Białej, zadzwoń do nas.