Oczyszczanie Biologiczne 002

Posiadając nowy dom warto zapoznać się z nowymi rozwiązaniami w zakresie technologii bezpiecznych i ekologicznych, które nie tylko mogą pomóc, ale również są przyjazne dla środowiska. Jeśli mieszkasz w Mysłowicach lub okolicach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są odpowiedzialne za odprowadzanie ścieków z gospodarstw domowych nieposiadających dostępu do sieci kanalizacyjnej. stworzyliśmy rozwiązania, które można stosować niezależnie od warunków glebowych i wodnych, nawet na niewielkich działkach.

 

Oczyszczalnia biologiczna Dąbrowa Górnicza

Przydomowe oczyszczalnie ścieków działają tak naprawdę samoistnie. Proponowana technologia oparta jest na procesie niskoobciążonego osadu czynnego o wydłużonym czasie napowietrzania z biologicznym usuwaniem związków biogennych oraz zastosowaniu filtracji ścieków na osadzie czynnym zawieszonym w strefie separacji. Przegrody wewnętrzne tworzą przestrzenie dla procesów nitryfikacji, denitryfikacji i separacji ścieków oczyszczonych. Dzięki wysokiej jakości surowcom użytych przy produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków możesz mieć pewność, że pozostaną one z Tobą na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszą firmą, która działa na terenie całej Polski, a szczególnie na jej południu. Gwarantujemy bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych oraz oferujemy produkty pokrewne.

Biologiczne oczyszczanie ścieków Dąbrowa Górnicza

Jeśli mieszkasz w miejscowości Dąbrowa Górnicza lub jej okolicach możesz liczyć na szybą i bezkonkurencyjną obsługę klienta. Nasi fachowcy oferują montaż oczyszczalni, włącznie z drenażem nasączającym, które usprawni Twoje gospodarstwo domowe. Separatory tłuszczu pomogą rozprowadzić i rozładować nagromadzające się ładunki tłuszczu, a pozostałe elementy stworzyć płynny mechanizm oczyszczania kanalizacji. Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków polega na umieszczeniu reaktora w przygotowanym wcześniej wykopie i podłączeniu go do kolektorów doprowadzających i odprowadzających ścieki. Po podłączeniu urządzeń wewnątrz zbiornika należy napełnić go wodą. Kolejnym etapem pracy jest uruchomienie reaktora na czystej wodzie, którego celem jest kontrola poprawności działania poszczególnych elementów. Po kilku dniach użytkowania, gdy znajdują się w nim już ścieki, osad jest zaszczepiany, a praca regulowana.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług zadzwoń do nas lub napisz, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.