Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem rzadziej stosowanym niż szambo, ponieważ stawia większe wymagania co do warunków panujących na działce, zajmuje więcej miejsca, a także jest droższa w montażu. W efekcie zyskujemy niemal bezobsługową instalację, w której zanieczyszczenia są oddzielane od wody, a ta wraca do gruntu. Nie musisz martwić się o koszty, ponieważ możesz otrzymać odpowiednie dofinansowanie, które pozwoli Ci na korzystanie z ekologicznej oczyszczalni bez tradycyjnego szamba.
Oczyszczalnia biologiczna Gliwice
Przydomowe oczyszczalnie ścieków z każdą chwilą stają się coraz bardziej popularne. Wynika to nie tylko z wymiaru ekologicznego. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to komfort użytkowania i automatyczna praca, gdzie czyszczenie zbiorników jest bardzo rzadkie i można je swobodnie zaplanować – w przeciwieństwie do szamba czy innych podobnych mechanizmów, które czasami potrafią nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Zaletą przydomowych oczyszczalni ścieków, o której nie należy zapominać, jest z pewnością sam montaż oczyszczalni. Jest on szybki i tani, więc prawie każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić. Jeśli interesuje Cię przydomowa oczyszczalnia ścieków Gliwice, skontaktuj się z nami i umów się na wstępną konsultację. Możesz wybrać oczyszczalnie drenażowe, które charakteryzują się wysoką niezawodnością, oczyszczalnie ścieków ze studnią chłonną i wiele innych. W pewnym stopniu są to również oczyszczalnie roślinne, więc nie powinny mieć znaczącego wpływu na zagospodarowanie przestrzeni wokół domu. Obecnie takie oczyszczalnie ścieków są instalowane na terenie całego kraju, a na ich instalację i eksploatację można uzyskać dofinansowanie.
Biologiczne oczyszczalnie ścieków Gliwice
Posiadamy doświadczenie w instalacji takich obiektów, dlatego możesz nam zaufać. Skontaktuj się z naszym biurem i wybierz najbardziej ekologiczne rozwiązanie dla siebie. Funkcjonowanie przydomowych oczyszczalni doskonale sprawdza się także w zakładach przemysłowych. Jeśli mieszkasz w okolicach Gliwic, sprawdź oczyszczalnie u sąsiadów. W przypadku ścieków istotna jest ilość zużywanej wody. Średnio jest to około 150 litrów na dobę na mieszkańca domu, który odprowadza ścieki. Należy pamiętać, że obejmuje to nie tylko rzeczywiste zużycie wody przez każdą osobę, ale także pranie, gotowanie, zmywanie naczyń i inne czynności, w których woda odgrywa znaczącą rolę. Należy więc porównać te wartości z własnymi potrzebami.
Praca naszych specjalistów jest podzielona na etapy. Pierwszy etap to kontakt z klientem i omówienie ogólnych działań oraz poznanie potrzeb gospodarstwa domowego. Drugim etapem jest wizyta naszego konsultanta na działce, który przeprowadza odpowiednie pomiary. Trzeci etap to wykonanie kalkulacji i złożenie oferty. Po jej zatwierdzeniu ekipa montażowa przystępuje do pracy.