Oczyszczanie Biologiczne 002

Przydomowe oczyszczalnie ścieków z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród klientów, którzy dopiero planują budowę domu, ale także wśród tych, którzy nie boją się rozkopów na rzecz wprowadzenia bardziej ekologicznych i bezpiecznych rozwiązań dla swojego domu. Jeśli ekologiczne oczyszczalnie ścieków są Ci bliskie ze względu na proekologiczne podejście, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj jaki system będzie najlepszy dla Ciebie oraz dla Twojego gospodarstwa.

 

Oczyszczalnia biologiczna Katowice

Biologiczne oczyszczalnie ścieków należą do tych przydomowych oczyszczalni ścieków, które opierają się na zautomatyzowanych mechanizmach pobierania ścieków oraz rozkładaniu ich w gruncie, dzięki czemu nie trzeba zamawiać firm zewnętrznych do ich odprowadzenia, a przy tym martwić się, że szambo nagle przeleje się w najmniej odpowiednim momencie. Przydomowa oczyszczalnia ścieków spełnia założenia zawarte w rozporządzeniu w sprawie warunków odprowadzania ścieków, a montaż oczyszczalni jest nie tylko tani, ale także – odpowiednio przeprowadzony – stanowi inwestycję dla kupującego na długie lata. Oczyszczalnie ścieków instalowane na terenie Katowic oraz okolic wykonywane przez naszych specjalistów posiadają dziesięcioletnią gwarancję, w czasie której zareagujemy bardzo szybko na wszelkie uchybienia powstałe w wyniku montażu lub wad elementów konstrukcyjnych. Oczyszczalnie ścieków Katowice od Ekointech to w pełni ekologiczne oczyszczalnie ścieków, które – za pomocą procesu sedymentacji – przetwarzają ścieki w przyjazny dla gleby materiał. Odpowiednia oczyszczalnia ścieków, po zbadaniu jakie jest dopuszczalne obciążenie drenów, przetwarza ścieki na dnie osadnika gnilnego, a Twoje gospodarstwo domowe może w pełni prosperować.

 

Biologiczne oczyszczalnie ścieków Katowice

Korzystając z przydomowej oczyszczalni możesz mieć pewność, że Twoje działania są proekologiczne i jest to inwestycja dla Ciebie oraz Twoich dzieci, jeśli postanowią pozostać w domu na dłużej. Oczyszczalnie przydomowe bardzo łatwo jest zainstalować, jednak sugerujemy wykonanie tego przed posadzeniem ogrodu, by uniknąć niepotrzebnych rozkopów. Większość biologicznych oczyszczalni instaluje się obecnie na etapie budowania domu, dlatego zebranie wszelkiej dokumentacji powinno iść znacznie sprawniej. Na samym początku warto wykonać test perkolacyjny, który ustali odpowiednią długość i odpowiednią głębokość nasiąknięcia wody opadowej. Taki test sprawdza czy szybko czy powoli rozsączana jest woda opadowa oraz bada prędkość wsiąkania wody. Wykonuje się go w miejscu zbiornika tam, gdzie znajduje się studzienka zamykająca. Późniejszy profesjonalny montaż zakłada rozmieszczenie elementów systemu rozsądzania u osób prywatnych oraz obiektów komercyjnych na terenie Śląska. Ilość ścieków zależy oczywiście od ilości osób, które te ścieki generują. Skład chemiczny bakterii, które procesują te ścieki sprawia, że nawet duża rodzina czy niewielka firma jest w stanie spokojnie korzystać z takich przydomowych oczyszczalni. Osadnik gnilny powoduje, że ścieki są nie tylko rozkładane, ale także dodatkowo oczyszczane. Odwierty badawcze mają na celu sprawdzić odpowiednią głębokość oczyszczalni ścieków, na które pozwala powierzchnia działki. Sprawdź oczyszczalnie sąsiadów i zdecyduj, na podstawie wyników przeprowadzonych badań, obejmujących badania makroskopowe gruntu, o montażu wysokiej jakości oczyszczalni u siebie.

 

Zapraszamy do kontaktu