Oczyszczanie Biologiczne 002

Odpowiednio skonstruowane przydomowe oczyszczalnie ścieków to nie tylko pewność i bezpieczeństwo dla gospodarstwa, ale także inwestycja na przyszłość. Jeżeli zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach, warto zastanowić się nad takim krokiem. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Ci w wyborze.

Oczyszczalnia biologiczna Pszczyna

Przy montażu przydomowych oczyszczalni ścieków nasza ekipa każdorazowo wykazuje się nie tylko fachowym podejściem, ale także szeregiem porad dotyczących korzystania z tego mechanizmu przez mieszkańców gospodarstwa. Przydomowa oczyszczalnia ścieków daje komfort życia, który może być często mącony przez wybite szambo, które dzieje się zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Do zalet przydomowych oczyszczalni ścieków należy także korzystanie z tego, co ziemia już posiada, dlatego też nie trzeba inwestować w dodatkowe nawozy czy inne szkodliwe dla życia i zdrowia środki chemiczne. Montaż oczyszczalni odbywa się przez osoby doświadczone i posiada dziesięcioletnią gwarancję, podobnie jak zainstalowany osprzęt. Podczas okresu gwarancyjnego nie musisz bać się o stan swojego gospodarstwa.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków Pszczyna

Ścieki oczyszczone trafiają do gleby, gdzie wzbogacają ją i zamieniają się w jej stałą część. Zbiorniki w oczyszczalniach biologicznych z osadem czynnym są z reguły trzykomorowe. Pierwsza z nich to osadnik wstępny, w którym odbywa się mechaniczne oddzielanie zanieczyszczeń. W drugiej komorze odbywa się proces napowietrzania, a trzecią komorą jest osadnik wtórny. Wstępnie oczyszczone i ustabilizowane w osadniku wstępnym ścieki są cyklicznie, partiami, podawane do komory napowietrzania. Warunki pracy są okresowo zmieniane, aby wykorzystać różne procesy oczyszczania biochemicznego i poprawić skuteczność oczyszczania. Te trzy fazy mogą przebiegać w dwóch lub trzech niezależnych zbiornikach. Recyrkulacja ma miejsce w oczyszczalni z drenażem rozsączającym. Jest to proces przepływu osadu z dna osadnika wtórnego na początek systemu oczyszczania, czyli do osadnika wstępnego. Dzięki zachodzącym tu procesom część powracającego osadu może zostać rozłożona. Pozostała część jest okresowo usuwana z biologicznej oczyszczalni.

Zapewniamy fachowe doradztwo, które obejmuje nie tylko przydomowe oczyszczalnie ścieków, ale także takie obiekty jak zbiorniki przeciwpożarowe oraz inne. Jeśli Twoje gospodarstwo domowe w miejscowości Pszczyna wymaga specjalnych instalacji, skonsultuj to z nami lub przyjrzyj się naszej ofercie, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Duże znaczenie będzie miał na pewno rodzaj gruntu czy test perkolacyjny, zanim zamontuje się przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jego zadaniem będzie sprawdzenie tempa wchłaniania wody opadowej w grunt. Jeśli masz pytania o to jak wygląda montaż przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju oraz mieście Pszczyna, zapraszamy.

Polecamy także sprawdzić opinie klientów współpracujących z naszą firmą, opisujące przydomowe oczyszczalnie ścieków Pszczyna.