Gruntowne wymienniki ciepła 02

GWC Mikołów

Dzięki wykorzystaniu pompy ciepła oraz GWC przy stosowaniu rekuperacji z odzyskiem ciepła możesz nie tylko zaoszczędziś, ale przyczynić się także do ruchu proekologicznego. Instalacja pomp ciepła oraz gruntowych wymieników ciepła pozwala na niemalże samoczynne pozyskiwanie i oddawanie ciepła z gruntu. Gruntowe wymienniki posiadają szereg bardzo przydatnych funkcji, a wszystko to bez konieczności montowania dużych zewnętrznych urzadzeń. Zalety pomp ciepła to przede wszystkim energooszczędność i obniżenie kosztów ogrzewania. Pompa ciepła działa w sposób niemalże naturalny, podłączona do gruntowego wymiennika ciepła. Już od wielu lat oferujemy usługi z zakresu energii odnawialnej i jesteśmy jej dumnymi ambasadorami na rynku lokalnym.

Instalując pompę ciepła do gruntowych wymienników ciepła spełniamy potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapytaj o ofertę pompy ciepła nasz dział handlowy. Gruntowe pompy ciepła mają bardzo prostą zasadę funkcjonowania. Działają one poprzez wykorzystanie energii gruntu lub zbiornika wodnego – w zależności od wybranej wersji. Profesjonalne pompy ciepła to urządzenia inteligentne, które wspiera z wzajemnością wentylacja mechaniczna. Obniżenie rachunków dotyczyć będzie nie tylko ogrzewania, ale też wody użytkowej.

Gruntowy wymiennik ciepła Mikołów

Wybór wymiennika ciepła może dla niektórych okazać się skomplikowany, dlatego służymy pomocą przy doborze i przeprowadzamy wszelkie potrzebne pomiary i konsultacje. Mamy w swojej ofercie liczne produkty proekologiczne, w tym także panele fotowoltaiczne czy kolektory słoneczne. Otrzymasz dopasowaną ofertę po wewnętrznej konsultacji, by mogli wybrać finalne urządzenie z pompą ciepła. Nasi klienci zawsze znajdą spełniające ich wymagania opcje.

Znane nam źródła ciepła, takie jak kaloryfery nie będą już musiały być tak eksploatowane jak dotychczas. Panele fotowoltaiczne, gruntowy wymiennik ciepła i kilka dodatkowych urządzeń to koszt, który zwróci się w mgnieniu oka. Wykorzystanie nowoczesnych wymienników ciepła ogranicza czasami powierzchnia budynku, ale nawet to nie jest problem, ponieważ nasze różnorodne usługi znajdują odpowiedź na każdy problem. Dzięki nim koszty ogrzewania spadną, a dołączając do programu Czyste Powietrze wspomożesz ograniczenie funkcjonowania odrębnych systemów grzewczych. Nasza firma składa się na doświadczoną kadrę specjalistów, któe znajdzie na Twoje wymagania rozwiązanie. Jeśli w ostatnim okresie zimowym zauważyłeś, że za dużo płacisz za rachunki, to mamy dla Ciebie naprawdę niezłą propozycję. Możesz skorzystać z najlepszej oferty na rynku lokalnym. W krótkim czasie od złożenia zapytania otrzymasz wycenę, dlatego ustal pasujący termin na spotkanie. Działamy także dla sąsiedzkich miast, więc powiedz o nas swoim znajomym w Twojej okolicy. 

Oferujemy system, dzięki któremu wprowadzisz równowagę do swojego domu. Działamy na obszasze Mikołowa, ale także Tychów, Katowic, Pszczyny czy kilku innych śląskich miast, ponieważ jest to nasz główny obszar. Gwarantujemy duży komfort inwestycji – bez względu na to jaka jest liczba mieszkańców domu. Gruntowe wymienniki ciepła to najlepsze rozwiązanie dla nowopowstałych domów.

Jeśli w dalszym ciągu obawiasz się o koszty związane z eksploatacją tego systemu, zapytaj bez zbędnej zwłoki o ofertę dobrej firmy na terenie Mikołowa, by zasiągnąć dodatkowe informacje o tym, jak jeszcze możesz rozprowadzić trochę ciepła na terenie swojego domu i jak duży koszt inwestycji będzie to w Twoim przypadku.

Zapytaj o nie sprzedawców pomp ciepła dla miejscowości Mikołów i ciesz się  z własnej energii cieplnej..

Działamy nie tylko na obszarze Mikołowa!

Odwiedź też Tarnowskie Góry, Tychy, Katowice i inne z sąsiednich miast.

GWC Galeria