Gruntowne wymienniki ciepła 02

GWC Pszczyna

Instalacja pomp ciepła staje się coraz bardziej popularna. GWC, czyli gruntowe wymienniki ciepła pozwalają na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy, które można przeznaczyć na inne cele. Montując pompę ciepła możesz nie martwić się instalacją klimatyzacji, bo choć urządzenie wymiany ciepła nie zastąpi IC w 100%, to pozwoli na kolejną redukcję kosztów. Powietrzne pompy ciepła działają na zasadzie pozyskiwania energii cieplnej z gruntu, przez co jest to rozwiązanie w pełni ekologiczne. Montaż pompy ciepła zostaje przeprowadzony przez wykwalifikowanych pracowników, dlatego nie ma obawy, ze coś pójdzie nie tak, jak powinno. Gruntowe pompy ciepła mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, niewielkich budynkach handlowo-usługowych oraz pomieszczeniach gospodarczych. Pompa ciepła powietrzna może nie tylko podgrzewać wnętrze budynku, ale służy także do podgrzewania wody użytkowej. Sprawdza się także przy instalacji centralnego ogrzewania.

Sprawdź naszą ofertę pompy ciepła i zapytaj sprzedawców pomp ciepła o takie elementy jak pomiary, montaż pomp ciepła, uzyskanie wody użytkowej czy proces ogrzewania budynków. Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o instalację odnawialnych źródeł energii oraz w dziedzinie pomp ciepła. Pomożemy Ci dobrać rodzaj pompy ciepła, by został zachowany jak najwyższy komfort cieplny. W całym procesie uczestniczy także energia słoneczna, która nagrzewa grunt i pomaga w pracy instalacji grzewczej.

Gruntowy wymiennik ciepła Pszczyna

Istnieją rózne rodzaje pomp ciepła/gruntowych wymienników ciepła. W związku z tym każdroazowo konsultujemy wybór odpowiednich, by pasowały one do rekuperatora oraz budynku, dla którego ma pracować. Pompa ciepła gruntowa może działać pośednio, przez rurę, lub bezpośednio – stykając się z podłożem. Są także wodno-powietrzne pompy ciepła, gdzie woda ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza grzeje pomieszczenie. Poznaj ofertę naszych gruntowych pomp ciepła oraz zalety pomp ciepła, dzięki którym usprawnisz pracę swojego domu. Decydując się na zamontowanie gruntowego wymiennika ciepła z pompą ciepła możesz użyć go do uzyskania ciepłej wody w sposób ergonomiczny. Wpisując w wyszukiwarkę “pompy ciepła Pszczyna” możesz natrafić na naszą ofertę, a następnie skontaktować się z naszym biurem. 

Jeśli chodzi o działanie pomp, parownik ogrzewa powietrze bez udziału wody i jest to wtedy pompa typowo powietrzna. Mimo to może ona ogrzać także wodę.

Zgłoś się do nas po pomoc w wyborze systemów grzewczych. Nasze biuro obsługi klienta usatysfakcjonuje najbardziej wymagających, oferując szerokie spektrum usług oraz dopasowaną ofertę obejmującą wymienniki ciepla, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne i inne. Panele słoneczne w połączeniu z GWC to perfekcyjna energia energia odnawialna wspomagająca centralne ogrzewanie budynku. Odezwij się do nas by uzyskać szczegółowe informacje i czekaj na dopasowaną propozycję oraz szczegółową wycenę. Oferujemy wysokie jakości systemy grzewcze, które sprawdzą się w Twoim gospodarstwie domowym. Na własne oczy przekonaj się, jak w Twoim domu powietrze staje się czystsze, a następnie ciepło rozprowadza się po całej przestrzeni. 

Jeśli więc mieszkasz w miejscowości Pszczyna lub ościennych, ustal pasujący termin dla Twojego zlecenia, a na pewno nie będzisz żałować. Uzyskując dodatkowe informacje przekonasz się, że naprawdę warto zainwestować w odnawialne źródła energii, ponieważ koszty związane z instalacją bardzo szybko się zwrócą, co będzie naszym głównym celem. 

GWC Galeria