Fundamentowe

Praca wykonana przez nasz zespół, dobry kontakt i wieloletnia gwarancja sprawiają, że klienci wracają po kolejne usługi i polecają nas społeczności lokalnej. Każda płyta fundamentowa opracowywana jest indywidualnie w zależności od wymagań gruntowych i konstrukcyjnych danego obiektu. Podstawą do realizacji naszego projektu jest dostarczona przez Inwestora dokumentacja budowlana wraz z badaniami podłoża gruntowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Płyta fundamentowa Mikołów

Płyta fundamentowa – popularna w Skandynawii i Europie Zachodniej – w Polsce wciąż jest rzadko wybieranym przez inwestorów rozwiązaniem, głównie ze względów ekonomicznych. Ma ona jednak wiele zalet, które sprawiają, że jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ław fundamentowych. Mieszkając w Mikołowie możesz zauważyć, że w ostatnich latach buduje się coraz więcej domów. Możliwe, że spora część z nich opiera się na zastosowaniu płyt fundamentowych. Jako profesjonalna firma działamy w całym województwie śląskim oraz miastach ościennych i jesteśmy liderem dla lokalnej społeczności. Nasz szeroki obszar działania pozwolił na zapoznanie się z różnymi rodzajami gruntu oraz różnymi potrzebami. To sprawiło, że do każdego klienta podchodzimy inaczej, zupełnie indywidualnie i możemy spełnić jego oczekiwania. Zapewniamy nie tylko doskonałą obsługę, ale także wysokiej jakości materiały budowlane, które dostarczamy samodzielnie pod wskazany adres.

Płyta fundamentowa Mikołów cena

Wykonanie fundamentów może czasem okazać się kłopotliwe. Jeśli więc nie chcesz budować willi, zastanów się nad zastosowaniem płyty fundamentowej, która jest wprost idealna dla mniejszych powierzchni, takie jak domy pasywne czy domki letniskowe. Nasze usługi budowlane to wieloletnie starania, ciągła nauka oraz samodoskonalenie. Jedną z najistotniejszych zalet stosowania płyty fundamentowej jest fakt, że ciężar budynku jest równomiernie rozkładany na całej jej płaszczyźnie. Dzięki temu obciążenie na cm² jest mniejsze niż w przypadku klasycznych fundamentów kopanych, gdzie ciężar całego budynku przenoszony jest tylko na ciągłe stopy fundamentowe, które mają znacznie mniejszą powierzchnię. Zwiększa to znacznie ryzyko nierównomiernego osiadania budynku, co powoduje powstawanie rys, pęknięć i szczelin w ścianach i stropach, a w przypadku źle zaprojektowanych fundamentów może doprowadzić nawet do katastrofy budowlanej. Płyta fundamentowa gwarantuje, że budynek będzie osiadał równomiernie i w mniejszym stopniu niż w przypadku tradycyjnych stóp, jego konstrukcja pozostanie stabilna, a ściany i stropy nie będą pękać.