Fundamentowe

Marzy Ci się niewielki dom jednorodzinny? Sprawdź nasze usługi budowlane. Zastosowanie płyty fundamentowej w zamian za tradycyjne fundamenty sprawi, że Twój dom powstanie znacznie szybciej i będzie prawdziwie ekologiczną sztuką budowlaną. Budowa domu pasywnego jest teraz na wyciągnięcie ręki.

 

Płyta fundamentowa Orzesze

Zaletą płyty fundamentowej jako elementu konstrukcji nośnej jest przeniesienie ładunku z budynku na grunt dzięki zwiększonej powierzchni, co umożliwia budowę w przypadku gruntów o niskiej nośności lub podatnych na osiadanie, a także w przypadku szkód górniczych i gruntów nasypowych. Ponieważ płyta fundamentowa jest płytka, można ją stosować na obszarach o wysokim poziomie wód gruntowych bez konieczności wykonywania wykopów. Prace wykonane przez naszą ekipę, dobry kontakt oraz wieloletnia gwarancja sprawiają, że nasi klienci chętnie wracają po inne usługi i polecają je lokalnej społeczności. Każda płyta fundamentowa opracowywana jest indywidualnie w zależności od wymagań gruntowych i strukturalnych danego obiektu. Podstawą do wykonania naszego projektu jest dostarczona przez Inwestora dokumentacja budowlana wraz z badaniami podłoża gruntowego. W naszym projekcie bierzemy pod uwagę wszystkie założenia techniczne dotyczące kanalizacji, przepustów wodnych i elektrycznych, instalacji kominkowej itp.

Płyta fundamentowa Orzesze cena

Cena płyty fundamentowej może znacząco różnić się od siebie ze względu na cały szereg czynników, które na nią wpływają. Możesz wybrać pomiędzy płytą fundamentową z ogrzewaniem podłogowym lub bez. Płyta fundamentowa może być też wyposażona w ogrzewanie podłogowe. Jednak musi to być przewidziane już na etapie tworzenia projektu budowlanego. Nasza firma specjalizuje się w doradztwie i instalacji takich rozwiązań, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Izolacja cieplna fundamentów jest z założenia wykonywana na wierzchu płyty. W niektórych przypadkach można ją jednak wykonać również bezpośrednio na podłożu z betonu lekkiego, ale w takim przypadku należy zastosować materiały o większej wytrzymałości na ściskanie. Do izolacji termicznej na wierzchu płyty możemy użyć styropianu typu dachowego lub podłogowego.

 

Nasza ekipa jest gotowa do rozpoczęcia prac, dlatego jeśli tylko jesteś zdecydowany, skontaktuj się z nami i omów z naszym doradcą najistotniejsze kwestie. Jako rzetelna firma podchodzimy do każdego indywidualnie, dlatego nie musisz obawiać się o swoją posesję.