Fundamentowe

Odpowiednio dobrana płyta fundamentowa może znacząco usprawnić budowę domu lub pomieszczenia gospodarczego. Warto mieć na uwadze, że zaletą płyty fundamentowej jest jej relatywna lekkość, dlatego nie nadaje się ona do dużych obiektów. Znacznie lepiej poradzi sobie natomiast z domami pasywnymi czy domkami letniskowymi. Jeśli mieszkasz na terenie Katowic lub Tychów, zapraszamy do kontaktu.

 

Płyta fundamentowa Tychy

Nasza firma zajmuje się od lat progresywnym wykorzystaniem materiałów budowlanych w celu budowania lepszej przyszłości dla ludzi oraz planety. Zajmujemy się między innymi konstrukcją opaski antywysadzinowej, całym procesem kładzenia płyty fundamentowej, także na słabym gruncie, dlatego mają Państwo gwarancję powodzenia. Duże doświadczenie pozwala nam na uniknięcie przykrych niespodzianek w trakcie realizacji projektu. Następujące prace będą konsultowane z naszymi klientami, by mieli świadomość tego, co dzieje się na ich posesji. Firma specjalizuje się w terenach obarczonych szkodami górniczymi, które w tym regionie są bardzo powszechne. Wszelkie prace wykonujemy z zastosowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa oraz z pomocą uprawnionego geologa. Nad całym procesem czuwa inżynier, a wykop odbierany jest przez geologa z uprawnieniami budowlanymi i wpisany do dziennika budowy. Aby zminimalizować koszty, warto dowiedzieć się czy jest możliwość kładzenia płyt fundamentowych na danym terenie oraz zapytać o to, ile będzie kosztowało kompleksowe wykonanie. Jeśli napotkamy na drodze przeszkody, proponujemy projekty zamienne z zachowaniem zgodnych założeń, które spełnią Twoje wymagania.

Płyta fundamentowa Tychy cena

Posiadając już listę wymaganych parametrów można startować z robotami budowlanymi. Takie płyty fundamentowe minimalizują wystąpienia zarysowań ścian budynku dzięki sposobie posadowienia budynku. Betonowanie płyty fundamentowej z zastosowaniem betonu wodoszczelnego wykonujemy na warstwie betonu podkładowego z wykonaniem uszczelnień technologicznych. Ułożenie warstwy termoizolacyjnej oraz prawidłowe zagęszczenie podbudowy daje możliwość ominięcia głębokości przemarzania. Jeśli jesteś także zainteresowany uszczelnieniem okien tarasowych, zwróć się do osoby uprawnionej do kierowania robotami budowlanymi. Współpracujemy z fachowcami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej, dlatego możesz być spokojny przeglądając naszą ofertę Tychy. Zalety płyty fundamentowej może nie dotyczą ceny, jednak opierając się na tradycyjnym układzie warstw możemy zrealizować zaproponowane rozwiązania projektowe na terenach objętych szkodami górniczymi. Specjalizujemy się w technologii hybrydowej, technologii białej wanny, a także tej o odwróconym układzie warstw. Umów się z naszym doradcą w celu darmowej wstępnej wyceny, po której zdecydujesz czy chcesz z nami współpracować – do czego gorąco zachęcamy.