Pompy ciepła

Z pasji do szeroko pojętego futurystycznego budownictwa proponujemy Państwu sprzedaż i montaż pomp ciepła, które są idealnym rozwiązaniem dla osób oszczędnych. Jako przedsiębiorstwo zajmujące się wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań w domach i firmach oferujemy również inne usługi, które odmienią wyżej wspomniane obiekty już na etapie ich budowy.

Pompy ciepła będą świetną alternatywą dla innych rozwiązań grzewczych znanych z klasycznego budownictwa ze względu na jak najmniejsze koszty ogrzewania. Tego typu produkty przyczyniają się do ochrony środowiska, a dodatkowo wykazują się wysoką trwałością, tak więc z pewnością spełnią wasze oczekiwania. Pompy ciepła pozwalają na wysoką oszczędność zarówno w nowych budynkach, jak i tych już powstałych. Z tym rozwiązaniem grzewczym możecie zaoszczędzić minimum 75% kosztów energii, a do tego zredukować emisję szkodliwych substancji. Dużym plusem tego innowacyjnego rozwiązania jest fakt, że pompy mogą pracować same lub z dodatkowymi instalacjami.

Pompy ciepła wykorzystują energię pochodzącą z powietrza, dzięki czemu zarówno podczas lata, jak i zimy są w stanie zapewnić optymalne warunki w lokalach, w których zostaną zamontowane. Pompy ciepła pobierają energię z otoczenia, więc płacicie Państwo jedynie za prąd pobrany do ich pracy. Jeśli chodzi o zwrot inwestycji, to następuje on po około 6 latach.

Dużym atutem oferowanych przez nas produktów grzewczych jest fakt, że są to urządzenia ciche i bezpieczne. To ważne zwłaszcza ze względu na komfort odpoczynku we własnym domu. Pompy ciepła są wydajne i bezawaryjne, a to dość istotne szczególnie podczas sezonu jesienno-zimowego. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań grzewczych oferowane przez nas rozwiązanie jest o wiele korzystniejsze.

Obecne pompy ciepła mają ciekawy, futurystyczny design, dzięki czemu miejsca, w których zostają zamontowane, nie tracą swoich walorów estetycznych.

Korzyści płynące z montażu pomp ciepła:

• Niski koszt użytkowania
• Duża oszczędność
• Zwiększony poziom komfortu
• Niska cena instalacji
• Chłodzenie i ogrzewanie za pomocą jednego urządzenia
• Ochrona środowiska
• Łatwość obsługi