Oczyszczanie Biologiczne 002

Coraz więcej gospodarstw domowych decyduję się na instalację przydomowej oczyszczalni ścieków. Nic w tym dziwnego. Jest to rozwiązanie ekologiczne, bezpieczne i korzystne dla naszego portfela. Taka inwestycja w przyszłość nie tylko bardzo szybko się zwraca, ale także sprawia, że lepiej dbamy o otaczające nas środowisko. Jeśli więc mieszkasz na terenie miasta Bieruń, skontaktuj się z nami by dopytać o szczegóły.

 

Oczyszczalnia biologiczna Bieruń

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków w mieście Bieruń to coraz częstsze zjawisko – szczególnie na terenach wiejskich, gdzie buduje się oraz przebudowuje coraz więcej domów. Dla przydomowych oczyszczalni ścieków jednymi z najważniejszych czynników jest rodzaj gleby, która ma przyjmować przetworzone ścieki, a montaż oczyszczalni uzależniony jest od możliwości administracyjnych oraz powierzchniowych działki. Zalecamy montaż oczyszczalni szczególnie w momencie, gdy dom dopiero się buduje, a ogród nie jest jeszcze zaprojektowany – by uniknąć niepotrzebnego rozkopywania oraz uszkodzenia elementów instalacji ogrodowych.

 

Biologiczne oczyszczalnie ścieków Bieruń

Przydomowa oczyszczalnia biologiczna, co potwierdzają opinie klientów, spełnia najwyższe normy, które zostały podyktowane przez Ministerstwo Środowiska. Przede wszystkim, przed dokonaniem wyboru rodzaju oczyszczalni i urządzeń potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania, musimy zwrócić uwagę na kilka czynników, które mają wpływ na to, jaką oczyszczalnię będziemy mogli zaadaptować na naszym terenie, czy też będziemy zmuszeni do zainstalowania urządzenia bezodpływowego. Najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem rodzaju oczyszczalni, są: powierzchnia działki, poziom wód gruntowych, rodzaj gleby, źródło zaopatrzenia w wodę pitną, głębokość wyjścia rury kanalizacyjnej z budynku. Do wyboru oczyszczalni i wykonania odpowiednich obliczeń potrzebna jest również znajomość aktualnej i przyszłej liczby stałych użytkowników. Cały mechanizm działania oparty jest na technologii niskiego obciążenia, jakiemu poddany jest osad czynny i złoże biologiczne. Wędrując przez kolejne elementy mechanizmu, w tym także osadnika wtórnego, ścieki odprowadzane są do gruntu i wód powierzchniowych, dzięki czemu nie ma konieczności odprowadzania ich przez firmy zewnętrzne, a wieloletnia gwarancja pozwala cieszyć się urokami życia w domu.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia ekologicznych rozwiązań u sąsiadów i zgłoszenia się do nas po poradę i usługę.