Oczyszczanie Biologiczne 002

Oferujemy sprzedaż wraz z kompleksowym montażem Biologicznych oczyszczalni ścieków

Biologiczne oczyszczalnie to jedno z najlepszych i zarazem najtańszych w eksploatacji rozwiązań odprowadzania ścieków, dzięki możliwości rozsączania ścieku oczyszczonego w grunt oraz wykorzystania wody do podlewania roślin, łatwo i praktyczni bez kosztów pozbywamy się wyprodukowanych przez gospodarstwo domowe nieczystości oraz oszczędzamy zarówno na wodzie jak i na wywozie nieczystości.

  • Bezpieczne dla środowiska – skuteczność oczyszczania sięga 97%.
  • Zgodne z europejskimi normami (certyfikat PN-EN 12566-3:2005+A2:2013), dlatego na ich instalację można pozyskać dofinansowanie ze środków UE.
  • Nasze oczyszczalnie biologiczne spełniają wszystkie wymogi Ministra Środowiska dot. jakości ścieków po oczyszczeniu.
  • Posiadają 10-letnią gwarancję producenta na zbiornik i podzespoły elektryczne,
  • Po oczyszczeniu ścieki można rozsączać lub wylewać bezpośrednio do rowu/rzeki.
  • Oczyszczalnie BIO-HYBRYDA są na co dzień bezobsługowe – wymagają oczyszczania z osadów tylko raz w roku.
  • Nie ma konieczności stosowania preparatów wspomagających proces oczyszczania.

Proces oczyszczania odbywa się całkowicie bezzapachowo oraz cicho co znacznie wpływa na komfort użytkowania biologicznych oczyszczalni zwłaszcza jeśli posiadamy małe tereny zielone.

Koszt oczyszczalni biologicznej zależy w dużej mierze od warunków gruntowych, miejsca usadowienia, ilości osób użytkujących oraz wyboru konkretnego modelu i systemu odprowadzenia wody lub nawadniania roślinności dlatego każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Świadczymy również inne usługi pozwalające znacząco zmniejszyć koszty eksploatacyjne gospodarstwa domowego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.