Oczyszczanie Biologiczne 002

Odpowiednie zagospodarowanie terenu oraz przyszłościowe rozwiązania to podstawa przy planowaniu domu, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z koncepcją biologicznej oczyszczalni ścieków. Jest to sposób ich odprowadzania różniący się od tradycyjnego szamba, a co najważniejsze – stanowi jego bezpieczniejszą i bardziej ekologiczną alternatywę dla oczyszczania ścieków. Wszystko to mieści się w rozporządzeniu w sprawie warunków odprowadzania ścieków.

 

Oczyszczalnia biologiczna śląskie

Biologiczne oczyszczalnie ścieków to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na ekologicznych rozwiązaniach i którzy chcą zachować czystość w swoim gospodarstwie domowym. Jeśli mieszkasz na terenie Śląska, możesz skorzystać z naszej oferty i zafundować sobie własną oczyszczalnię. Przydomowe oczyszczalnie ścieków pozwalają na lepsze zarządzanie odpadami. Zobacz jak działają oczyszczalnie sąsiadów i po zmierzeniu jaka jest Twoja powierzchnia działki, wybierz odpowiednią dla siebie oczyszczalnię. Jako rzetelna firma świadczymy usługę montażu oczyszczalni w całym województwie śląskim. Od teraz będziesz mógł powiedzieć, że życie w domu to naprawdę czysta przyjemność bez nieprzyjemnych zapachów – a wszystko to za pomocą procesu sedymentacji. Montaż oczyszczalni, wśród których można wymienić te przydomowe oczyszczalnie ścieków, które posiadają na przykład studnie chłonne, obejmuje między innymi wypoziomowanie zbiornika, badania makroskopowe gruntu na odpowiednią głębokość, drenaż nasączający oraz odwierty badawcze w miejscu zbiornika, test perkolacyjny czy studzienka zamykająca i inne elementy systemu nasączania. W tym czasie można poznać prędkość wsiąkania wody i dostosować cały proces do danego gruntu oraz elementów systemu rozsączania.

 

 

Biologiczne oczyszczalnie ścieków śląskie

Ilość ścieków zależy w dużej mierze od ilości osób zamieszkujących dane gospodarstwo domowe. Dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów systemu nasączania, które mają bogaty skład chemiczny, oparty na złożu biologicznym, w osadniku gnilnym odbywa się beztlenowy rozkład. Sam w sobie osadnik gnilny pobiera nasączenie, jakie daje powoli nasączana woda opadowa, która sprawia, że dodatkowo oczyszczane są nie tylko same odpady, ale także elementy makroskopijne.  Do osadnika gnilnego trafiają odpady, które rozkładane są drenażem rozsączającym, a sam drenaż rozsączający to jeden z kluczowych elementów konstrukcji.

 

Nasze produkty z kategorii przydomowych oczyszczalni ścieków cieszą się dużym zainteresowaniem, także od strony komercyjnej. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na bezpieczne oczyszczanie ścieków bez ingerencji w powierzchnię. Do oczyszczalni biologicznej trafiają wszelkie złoża z kanalizacji domowej. Warto jednak podjąć tę decyzję przed zaprojektowaniem ogrodu, by uniknąć niepotrzebnych rozkopów oraz innych budowlanych nieprzyjemności. Warto też sprawdzić dopuszczalne obciążenie drenów, by dostosować produkt do indywidualnych potrzeb tak, aby Twoja biologiczna oczyszczalnia stanowiła idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Sprawdź raport z wyników przeprowadzonych badań i podejmij właściwą decyzję.

Odwiedź nas w takich miastach jak Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza oraz innych i zapoznaj się z naszą ofertą.

Jako firma z dużym doświadczeniem możemy pochwalić się ciekawymi opiniami. Sprawdź.

Świadczymy także usługi dla obiektów komercyjnych oraz większych gospodarstw domowych, które połączone są główną rurą kanalizacyjną.