Oczyszczanie Biologiczne 002

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to doskonały sposób na proste i ekologiczne odprowadzanie ścieków z gospodarstw domowych. Jest to niezbity dowód na to, że można żyć spokojnie, oszczędzać pieniądze i dbać o ekosystem, który wymaga od nas coraz więcej uwagi. Naszym zdaniem jest to zdecydowanie rozwiązanie na miarę XXI wieku. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest niski koszt eksploatacji, ale także całkowicie bezobsługowa eksploatacja, co pozwala na znaczną oszczędność czasu, energii i nerwów w porównaniu z tradycyjnymi szambami, które wymagają większych nakładów.

 

Oczyszczalnia biologiczna Tarnowskie Góry

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań o charakterze ekologicznym, jakie w ostatnich latach pojawiły się na rynku gospodarstw domowych. Proces oczyszczania ścieków jest prosty, bezpieczny i bezproblemowy. Oczyszczalnie biologiczne są nieco droższą alternatywą dla systemów rozsączających. W tym przypadku nie trzeba się jednak martwić o przepuszczalność gruntu. Biologiczne oczyszczalnie ścieków występują w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to technologia osadu czynnego. Proces oczyszczania odbywa się w komorze wstępnej. W drugiej materiał jest napowietrzany, a trzecia służy jako osadnik wtórny. Osad czynny to mikroorganizmy, które rozkładają ścieki na osad i ciecz nadosadową. Po rozkładzie osad jest przepompowywany do trzeciej komory, a następnie wraca do osadnika wstępnego. W tym czasie ciecz jest odprowadzana do studni chłonnej. Drugi typ biologicznej oczyszczalni ścieków jest wyposażony w złoże biologiczne, w którym rozwijają się bakterie. Żywią się one związkami zawartymi w ściekach. Oczyszczona ciecz może być odprowadzana do wód powierzchniowych bez ryzyka skażenia.

 

Biologiczne oczyszczalnie ścieków Tarnowskie Góry

Przy montażu przydomowych oczyszczalni bardzo ważne jest zbadanie, jaki rodzaj gruntu znajduje się na posesji. Profesjonalny montaż nie może odbyć się bez wcześniejszych pomiarów, sieci kanalizacyjnej oraz wszystkiego, co jest konieczne do wykonania pod kątem administracyjnym w Tarnowskich Górach. Pamiętaj więc, że przydomowe oczyszczalnie nie mogą powstać na terenach zalewowych. Nasze fachowe doradztwo powinno pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej działki przy zastosowaniu bezpłatnej wizji lokalnej. Nasza firma działa wielopoziomowo, dlatego oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych na terenie całej Polski, ale także do tych, którzy posiadają zakład przemysłowy. Nasza firma zajmuje się wytwórstwem, dystrybucją oraz doradztwem z zakresu ekologicznych rozwiązań dla domu. Teraz woda, która była wcześniej przeznaczona do podlewania ogródka, może obecnie pełnić zupełnie inną funkcję. Nasze biuro obsługi klienta działa na terenie miejscowości Tarnowskie Góry oraz innych miastach na Śląsku. Zdecyduj się na montaż oczyszczalni ścieków z EkoIntech w Tarnowskich Górach. Zapraszamy.