Oczyszczanie Biologiczne 002

Odpowiednio skonstruowane przydomowe oczyszczalnie ścieków to nie tylko pewność i bezpieczeństwo dla gospodarstwa, ale także inwestycja na przyszłość. Jeżeli zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach, warto zastanowić się nad takim krokiem.

Oczyszczalnia biologiczna Żory

Przy montażu przydomowych oczyszczalni ścieków nasza ekipa każdorazowo wykazuje się nie tylko fachowym podejściem, ale także szeregiem porad dotyczących korzystania z tego mechanizmu przez mieszkańców gospodarstwa. Przydomowa oczyszczalnia ścieków daje komfort życia, który może być często mącony przez wybite szambo, które dzieje się zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Do zalet przydomowych oczyszczalni ścieków należy także korzystanie z tego, co ziemia już posiada, dlatego też nie trzeba inwestować w dodatkowe nawozy czy inne szkodliwe dla życia i zdrowia środki chemiczne. Montaż oczyszczalni odbywa się przez osoby doświadczone i posiada dziesięcioletnią gwarancję, podobnie jak zainstalowany osprzęt. Podczas okresu gwarancyjnego nie musisz bać się o stan swojego gospodarstwa.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków Żory

Ścieki oczyszczone trafiają do gleby, gdzie wzbogacają ją i zamieniają się w jej stałą część. Zbiorniki w oczyszczalniach biologicznych z osadem czynnym są z reguły trzykomorowe. Pierwsza z nich to osadnik wstępny, w którym odbywa się mechaniczne oddzielanie zanieczyszczeń. W drugiej komorze odbywa się proces napowietrzania, a trzecią komorą jest osadnik wtórny. Wstępnie oczyszczone i ustabilizowane w osadniku wstępnym ścieki są cyklicznie, partiami, podawane do komory napowietrzania. Warunki pracy są okresowo zmieniane, aby wykorzystać różne procesy oczyszczania biochemicznego i poprawić skuteczność oczyszczania. Te trzy fazy mogą przebiegać w dwóch lub trzech niezależnych zbiornikach. Recyrkulacja ma miejsce w oczyszczalni. Jest to proces przepływu osadu z dna osadnika wtórnego na początek systemu oczyszczania, czyli do osadnika wstępnego. Dzięki zachodzącym tu procesom część powracającego osadu może zostać rozłożona. Pozostała część jest okresowo usuwana z biologicznej oczyszczalni.

Zapewniamy fachowe doradztwo, które obejmuje także takie obiekty jak zbiorniki przeciwpożarowe oraz inne. Jeśli Twoje gospodarstwo domowe w miejscowości Żory wymaga specjalnych instalacji, skonsultuj to z nami lub przyjrzyj się naszej ofercie, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Duże znaczenie będzie miał na pewno rodzaj gruntu czy test perkolacyjny. Jego zadaniem będzie sprawdzenie tempa wchłaniania wody opadowej w grunt. Jeśli masz pytania odnośnie montażu, zapraszamy.

Polecamy także sprawdzić opinie klientów.